Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari Servicii de Medicina Muncii si Testare Psihologica pentru 394 pers. (tura noapte, auto)

Număr anunț
DA30240639
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.742.370 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.742.370 RON