Ofertă acceptată Cumpărare directă

curs igiena alimentara

Număr anunț
DA30280844
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Negresti Oas (CUI 17337770)
Cod CPV
85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.266.442 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
31.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.266.442 RON