Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE PERSONAL sala polivalenta si sala gradinari

Număr anunț
DA30290834
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Cod CPV
79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.996.570 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.996.570 RON