Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica in utilizare la centrale termice cu Puterea sub 75 Kw

Număr anunț
DA30288517
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.390.046 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.390.046 RON