Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de relocare stalpi de iluminat stradal in Comuna Halchiu, Judetul Brasov

Număr anunț
DA30289250
Autoritate contractantă
COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.660.506 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.660.506 RON