Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOARFECA CHIRURGICALA 14,5 CM, VARF A/A, CURB

Număr anunț
DA30265443
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.958.171 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.958.171 RON