Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare DTAC,PT,DE, Construire Anexa Sociala, com.Dumbraveni, jud.Suceava

Număr anunț
DA30285074
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.283.110 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.283.110 RON