Ofertă acceptată Cumpărare directă

DTAC+PTH Lucrari de imbracaminte asfaltica pe DI3 (CF33576) in comuna Dumbraveni, Jud. Suceava

Număr anunț
DA30267634
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.529 RON
Data publicării
29.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.529 RON