Atribuită Atribuire

Servicii cazare invitati Proiect ZIlele Bibliotecii 08.-10.12.2021 (cazare camera single 2 persoane/3 nopţi; Servicii cazare camera single 1persoană/1 noapte =866.67) Proiect „România Contemporană”, (Servicii cazare camera dublă 4 persoane/3 nopţi; Servicii cazare camera single 1persoană/1 noapte=866.67lei)

Număr anunț
DAN1582058
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
AURA TOUR SRL (CUI 14208380)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.733,34 RON
Data anunțului
13.12.2021 16:16

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.