Atribuită Atribuire

Furnizare produse - aranjamente florale activităţi culturale Proiect „România Contemporană” 08-10.12.2021=370.00lei; aranjam.florale Proiect Zilele BIbliotecii 2021 08-10.12.2021=60lei; aranjamente florale comemorare 2.12.2021=200lei.

Număr anunț
DAN1582049
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
TARANTUS SANDU MARIA FLORARIA ANACRIS (CUI 35245739)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
630 RON
Data anunțului
13.12.2021 16:02

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.