Ofertă acceptată Cumpărare directă

iNSTALARE SI CONFIGURARE SISTEM DE OPERARE WINDOWS

Număr anunț
DA30290361
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR ALBAC (CUI 12848730)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.769.214 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
01.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769.214 RON