Atribuită
Atribuire
Tifon 90 cm - 16 ml/ 47.04 lei; Sidilă 1.40 m - 5 ml/ 50.40 lei; Elastic Eva 9 negru - 20 ml/ 14.00 lei; Franjuri 7065/ 50 m - 5 ml/ 29.40 lei; Ață eco 5000 m, verde și kaki - 2 buc/ 10.92 lei, achiziționate pentru premiera spectacolului ”Robin Hood”, conform DE 2949/ 12.11.2021, RN 3128/ 26.11.2021 și 3131/ 26.11.2021
- Număr anunț
- DAN1583331
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- PETRUMAR TEXTIL SRL (CUI 32360229)
- Cod CPV
- 39561100-3 · Panglicarie, pasmanterie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 151,76 RON
- Data anunțului
- 15.12.2021 06:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.