Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii drumuri comunale

Număr anunț
DA30279132
Autoritate contractantă
Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
Cod CPV
45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.846.429 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
03.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.846.429 RON