Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor wireless TL-WN822N

Număr anunț
DA30298063
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 GALATI (CUI 13629828)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.511.571 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.511.571 RON