Ofertă acceptată Cumpărare directă

canistra ulei OP 46

Număr anunț
DA30300586
Autoritate contractantă
COMUNA TAMBOESTI (CUI 4297720)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.466.890 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.466.890 RON