Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stilou PARKER Jotter Royal Standard, plastic ABS, penita din otel, 143 mm lungime, diverse culor

Număr anunț
DA30299927
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.560.868 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.560.868 RON