Ofertă acceptată Cumpărare directă

DALI, expertiza tehnica si audit energetic pentru reabilitare energetica Scoala Gimn. Sp.nr.1 Cl

Număr anunț
DA30296986
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.287.870 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.287.870 RON