Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE DESEURI COD 20 02 03- ALTE DESEURI NEBIODEGRADABILE

Număr anunț
DA30296554
Autoritate contractantă
Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
Cod CPV
90511100-3 · Servicii de colectare a deseurilor urbane solide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.716.944 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.716.944 RON