Atribuită Cumpărare directă

CUPLA PERROT MAMA DN110 si FURTUN SUPERFLEX 110

Număr anunț
DA35083599
Autoritate contractantă
Comuna Bilca (Primaria) (CUI 4327006)
Furnizor / câștigător
TEHNOACTIV SRL (CUI 7070364)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.673,86 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.673,86 RON