Ofertă acceptată Cumpărare directă

“Lucrări de reparații sediu”

Număr anunț
DA30286802
Autoritate contractantă
Administrația Parcul Natural Vacaresti (CUI 45223371)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.992.692 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.992.692 RON