Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU GEO SI TOPO - CONSTR DE INSULE ECOL DIGIT PT COLECTAREA SEPARATA A DESEURILOR LA NIVEL LOCAL

Număr anunț
DA30280282
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.499.090 RON
Data publicării
30.03.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.499.090 RON