Atribuită
Atribuire
Sa cesioneze dreptul de comunicare publică a operei literare „În oglindă”, a cărei autor este, pentru producția Teatrului „În oglindă” cu 10 episoade (cesiune neexclusivă pt sp. online) conf ctr 135/85 din 07.12.2021. Valoare 1.064 lei brut pentru repr. IIC 2021 și în continuare 15 % din încasările nete realizate din comunicarea online a operei
- Număr anunț
- DAN1595452
- Autoritate contractantă
- Teatrul National "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4426344)
- Furnizor / câștigător
- FELDMAN RADU ALEXANDRU, cu pseudonimul RADU F. ALEXANDRU (CUI 001943)
- Cod CPV
- 92312210-6 · Servicii prestate de autori (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.064 RON
- Data anunțului
- 28.12.2021 15:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.