Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii statii de autobuz de pe raza Municipiului Sebes

Număr anunț
DA30298690
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.840.549 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.840.549 RON