Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INTRETINERE SI MENTENANTA SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO Luna aprilie 2022

Număr anunț
DA30287622
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Cod CPV
50341000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.600.357 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
04.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.600.357 RON