Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii asfalt parcare str. Sf Ioan nr.3 Timisoara

Număr anunț
DA30291672
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Cod CPV
45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.152.460 RON
Data publicării
31.03.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.152.460 RON