Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii cu incarcator frontal.

Număr anunț
DA30310951
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Cod CPV
43251000-7 · Incarcatoare cu bena frontala cu cupa intoarsa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.885.190 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.885.190 RON