Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARBORE CARDANIC G3N 710 CE E.007 I.007 B&P # 7G3N071CE007007

Număr anunț
DA30314037
Autoritate contractantă
COMUNA VATAVA (CUI 4619175)
Cod CPV
42141800-7 · Cuplaje cardanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.334.018 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.334.018 RON