Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRAPEL ROMANIA 1,35 x 0,90 m - poliester 160g/mp pentru LANCE

Număr anunț
DA30310115
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.271.849 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.271.849 RON