Atribuită Cumpărare directă

2500 l motorina, prin sistemul Petrom Card. Se va factura lunar, în funcție de consum.

Număr anunț
DA35082154
Autoritate contractantă
COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.850 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.850 RON