Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOME KIT-Aspirator multifunctional Karcher WD 3+ 1 SET Saci hartie pentru aspirator WD3 Karcher

Număr anunț
DA30301318
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,NAUM RAMNICEANU,, CORBI (CUI 29443553)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.079.081 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.079.081 RON