Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 43 supraveghere, suport tv, cablu hdmi.

Număr anunț
DA30313995
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.800.042 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800.042 RON