Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAȚIE DE LUCRU cu procesor i3-10100F, 8GB, 512GB, DVD-RW, Windows 10 PRO cu Monitor 27MP59G-P

Număr anunț
DA30309086
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.074.004 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.074.004 RON