Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia, USB 3.2

Număr anunț
DA30309337
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.074.004 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.074.004 RON