Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOR APA RECE MONOJET USCAT, ITRON FLODIS DN 15 R160-H, MID

Număr anunț
DA30306339
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.346.064 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.346.064 RON