Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire expertize tehnice, audit energetic, studii geotehnice, studii topografice

Număr anunț
DA30314030
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARULUI (PRIMARIA VALEA MARULUI) (CUI 3655900)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.824.571 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.824.571 RON