Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare deviz general estimativ lucrari drumuri - reparatii curente

Număr anunț
DA30307928
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.757.689 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
05.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.757.689 RON