Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM COMANDA 29/20-02-2024

Număr anunț
DA35084051
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.363,99 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.363,99 RON