Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciul de amplasare barocamera containerizata conform ADV1278392 din 18.03.2022
- Număr anunț
- DA30323308
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Cod CPV
- 51540000-9 · Servicii de instalare de utilaje si de echipament cu utilizare speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 17.672.995 RON
- Data publicării
- 05.04.2022 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.