Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii intocmire EXPERTIZA TEHNICA, STUDIU GEOTEHNIC, AUDIT ENERGETIC Gradinita Balcaciu

Număr anunț
DA30324917
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Cod CPV
71400000-2 · Servicii de urbanism si de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
37.953.510 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.953.510 RON