Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE CONSTRUIRE CAPELA MORTUARA IN LOCALITATEA MAURENI, JUD.CARAȘ-SEVERIN - CAP. 4.3

Număr anunț
DA30314995
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Cod CPV
45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.939.860 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.939.860 RON