Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa ADR, Aluminiu, Clasa 1, Transport Substante Si Obiecte Explozive, 30 x 30 cm

Număr anunț
DA30324068
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.735.954 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.735.954 RON