Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire deviz general si liste cu cantitati de lucrari -DJ213A, km 17+800 - 31+100

Număr anunț
DA30311814
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.001.162 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.001.162 RON