Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA PENTRU OPERAREA IN CAB

Număr anunț
DA30318636
Autoritate contractantă
LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA (CUI 3519119)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017 RON
Valoare atribuită
38.478.305 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.478.305 RON

din 2.017 RON estimat