Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de scanare

Număr anunț
DA30300250
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Cod CPV
79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.645.359 RON
Data publicării
01.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.645.359 RON