Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport 71322000 - piste pentru biciclete

Număr anunț
DA30326086
Autoritate contractantă
ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.558.827 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.558.827 RON