Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE PENTRU INSPECTORATUL DE CONCURENTA NEAMT

Număr anunț
DA30313389
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.167.242 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
06.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.167.242 RON