Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC I5 Procesor Intel® Core I5 Haswell SSD 240 GB, S-ata Memorie DDR 8GB Carcasa cu sursa 450

Număr anunț
DA30324006
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.406.638 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.406.638 RON