Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETE PERDELE, DRAPERII SI GALERII, FETE DE MASA SI SISTEME ROMANE

Număr anunț
DA30317930
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.072.020 RON
Data publicării
05.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.072.020 RON