Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta achizitii pt. obiectivul Achizitionare masina ISU in comuna Ceatalchioi, jud. Tulcea

Număr anunț
DA30332798
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.084.503 RON
Data publicării
06.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.084.503 RON