Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Servicii de intretinere si reparare centrala telefonica,retea telefonica,telefoane

Număr anunț
DA30328808
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.155.478 RON
Data publicării
06.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.155.478 RON